3RT2316-1AP00
contactor AC-1, 18 A, 400 V / 40 °C, 4-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, screw terminal, size: S00
کنتاکتور 4 پل، 18 آمپر زیمنس، 400 ولت، با بوبین 230 ولت AC، دارای ترمینال های پیچی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
قیمت: تماس بگیرید
خانواده: کنتاکتور
کنتاکتور 18/5 کیلو وات زیمنس، مدل 3RT1035-1BB40 8,000,000 تومان
کلید کمکی 1 باز +1 بسته زیمنس، مدل 3RH2911-1XA22-0MA0 930,000 تومان
“کنتاکتور 5/5 کیلو وات 1 باز + 1 بسته 24 ولت DC زیمنس” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
کنتاکتور 4 پل، 18 آمپر زیمنس، مدل 3RT2316-1AP00
کد فنی کالا :3RT2316-1AP00
دارای ترمینال های پیچی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.
تضمین اصالت کالا
و کیفیت بالا
پشتیبانی 24 ساعته
و هفت روزه
یکسال گارانتی
و خدمات پس از فروش
ارسال به سراسر کشور
با استفاده از پست پیشتاز
توضیحات محصول
اطلاعات محصول
جدول اطلاعات محصول
Product Lifecycle (PLM) | Product family | Article Number |
|---|---|---|
| Active Product | _ | 3RT2316-1AP00 |
Package size unit of measure | Packaging Dimension | Net Wighte (kg) | PLM Effective Date |
|---|---|---|---|
| _ | 61.50 x 50.00 x 77.50 mm | 0.231 Kg | _ |