3RT1044-1AR60 1044
Power contactor, AC-3 65 A, 30 kW / 400 V 400 V AC, 50 Hz / 60 Hz, 440 V, 60 Hz, 3-pole, Size S3, Screw terminal
کنتاکتور 30 کیلو وات 3 پل، 65 آمپر زیمنس، با بوبین 400 ولت AC، دارای ترمینال های پیچی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
قیمت: تماس بگیرید
خانواده: کنتاکتور
ست کنتاکت یدکی زیمنس ، مدل 3RT1965-6A 19,500,000 تومان
کنتاکتور3 پل 37 کیلووات زیمنس، مدل 3RT1045-1AB00 9,400,000 تومان
“کنتاکتور 55 کیلو وات 2 باز + 2 بسته 400 ولت AC زیمنس” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
کنتاکتور 30 کیلو وات زیمنس، مدل 3RT1044-1AR60
3 پل، 65 آمپر دارای ترمینال های پیچی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.
تضمین اصالت کالا
و کیفیت بالا
پشتیبانی 24 ساعته
و هفت روزه
یکسال گارانتی
و خدمات پس از فروش
ارسال به سراسر کشور
با استفاده از پست پیشتاز
توضیحات محصول
اطلاعات محصول
جدول اطلاعات محصول
Product Lifecycle (PLM) | Product family | Article Number |
|---|---|---|
| End Prod.Lifecycl | _ | 3RT1044-1AR60 1044 |
Package size unit of measure | Packaging Dimension | Net Wighte (kg) | PLM Effective Date |
|---|---|---|---|
| _ | 6.34 x 3.13 x 6.58 inch | 3.790 lb | _ |