3RV2021-1CA10
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 1.8…2.5 A N-release 33 A screw terminal Standard switching capacity
کلید حرارتی کلاس 10، 1.8 ….. 2.5 آمپر زیمنس، 33 آمپر دارای ترمینال های پچیی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
قیمت: تماس بگیرید
خانواده: کلید حرارتی
کلید حرارتی 21 آمپر زیمنس، مدل 3RV2021-1AA10 2,650,000 تومان
کلید حرارتی 16 آمپر زیمنس، مدل 3RV2021-0KA10 3,100,000 تومان
کلید حرارتی 33 آمپر زیمنس، مدل 3RV2021-1CA10
کد فنی کالا :3RV2021-1CA10
دارای ترمینال های پچیی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.
تضمین اصالت کالا
و کیفیت بالا
پشتیبانی 24 ساعته
و هفت روزه
یکسال گارانتی
و خدمات پس از فروش
ارسال به سراسر کشور
با استفاده از پست پیشتاز
توضیحات محصول
اطلاعات محصول
جدول اطلاعات محصول
Product Lifecycle (PLM) | Product family | Article Number |
|---|---|---|
| _ | SIRIUS 3RV2 motor starter protectors | 3RV2021-1CA10 |
Package size unit of measure | Packaging Dimension | Net Wighte (kg) | PLM Effective Date |
|---|---|---|---|
| MM | 102.00 x 49.00 x 102.00 mm | 0.353 Kg | _ |