3SK2112-2AA10
SIRIUS SAFETY RELAY 10 F-DI
SIRIUS safety relay basic unit 3SK2 series 10 F-DI, 2 F-DQ, 1 DQ, 24 V DC Can be parameterized via SIRIUS Safety ES 22.5 mm overall width spring-loaded terminal (push-in) up to SIL 3 (IEC 62061) up to performance level e (ISO 13849-1) output expansions 3SK1, coupling relay 3RQ1 and fail-safe motor starters 3RM1 via device connector connectable