3RV1011-1JA10
Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 7…10 A N release 130 A Screw terminal Standard switching capacity
کلید حرارتی کلاس 10، 7 ….. 10 آمپر زیمنس، 130 آمپر دارای ترمینال های پچیی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
قیمت: تماس بگیرید
خانواده: کلید حرارتی
کلید حرارتی 208 آمپر زیمنس، مدل 3RV2011-4AA10 2,700,000 تومان
کلید حرارتی 21 آمپر زیمنس، مدل 3RV2021-1AA10 2,650,000 تومان
“سافت استارتر 13 آمپر – 24 ولت DC/AC SIRUS زیمنس” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
کلید حرارتی 130 آمپر زیمنس، مدل 3RV1011-1JA10
کد فنی کالا :3RV1011-1JA10
دارای ترمینال های پچیی
وضعیت: موجود
ساخت زیمنس آلمان
برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.
تضمین اصالت کالا
و کیفیت بالا
پشتیبانی 24 ساعته
و هفت روزه
یکسال گارانتی
و خدمات پس از فروش
ارسال به سراسر کشور
با استفاده از پست پیشتاز
توضیحات محصول
اطلاعات محصول
جدول اطلاعات محصول
Product Lifecycle (PLM) | Product family | Article Number |
|---|---|---|
| _ | SIRIUS 3RV1 motor starter protectors | 3RV1011-1JA10 |
Package size unit of measure | Packaging Dimension | Net Wighte (kg) | PLM Effective Date |
|---|---|---|---|
| MM | 100.00 x 49.00 x 84.00 mm | 0.280 Kg | _ |